Siłownia


Zapraszamy do naszej siłowni działającej od 1998 r. na zajęcia sportowo-rekreacyjne w zakresie modelowania sylwetki i wzmocnienia siłowego wszystkich grup mięśniowych oraz poprawy kondycji wraz z redukcją tkanki tłuszczowej.


siłownia mragowo

Nasza siłownia to miejsce z wieloletnią tradycją, klimatem i niepowtarzalną atmosferą.

Tu możesz poprawić sylwetkę, poćwiczyć z prawdziwymi kulturystami, zapytać o radę w sprawach diety i wspomagania.

To miejsce, gdzie nie tylko buduje się mięśnie, lecz także „pali się tłuszcz”, pomogą w tym maszyny aerobowe, salka do boxu.

Nasza siłownia wyposażona jest jest w profesjonalne ławki, maszyny do trenowania każdej partii mięśniowej, całą gamę gryfów i hantli, od najlżejszych po te ekstremalnie ciężkie.


silownia mragowo

Posiadamy również stanowiska do treningu aerobowego – bieżnie oraz zaawansowane rowery do uprawiania popularnego obecnie fitness-cyclingu.

Dysponujemy nowymi profesjonalnymi urządzeniami oporowo siłowymi firmy HES, gwarantującymi jakość i bezpieczeństwo.

Charakteryzują się one łatwością obsługi.
Regulowane siedzenia, podpórki pod nogi, a także możliwość zmiany zakresu ruchu pozwalają dostosować urządzenie do budowy każdego ćwiczącego.
silownia mragowo
Nasz sprzęt umożliwia wykonanie urozmaiconych ćwiczeń na poszczególne partie ciała w wielu wersjach i odmianach, a realizację zamierzeń ułatwiają przygotowane programy standardowe jak również w razie życzenia klienta indywidualne konsultacje i sugestie poparte doświadczeniem i sprawdzoną wiedzą także w kwestii zastosowania diety i suplementacji.
W trakcie pobytu w lokalu do dyspozycji jest sklep z bogatym asortymentem napojów i odżywek wspomagających wysiłek i ułatwiających regenerację organizmu.

Tak więc przygotowane są dobre warunki do uzyskania z powodzeniem satysfakcjonujących rezultatów w sukcesywnym kształtowaniu wyglądu własnego ciała.
Zachęcamy do skorzystania z przedstawionej oferty.

Zdjęcia:

silownia mragowo silownia mragowo
silownia mragowo DSC06968

fitness4u.info - Wszelkie prawa zastrzeżone, 2011